6. neděle v mezidobí, 14. 2. 2021OHLÁŠKY

Pultík

Středa 17.2. je Popeleční, začátek postní doby. Je to den přísného postu.

Popelec bude letos z hygienických důvodů udělován posypáním hlavy popelem místo křížku prstem na čelo.

Protože rezervační tabulka na středu je již zcela plná, bude pro zájemce, na které se nedostalo, popelec udělován i v dalších dnech - od čtvrtka 18.2. do neděle 21.2. vždy půl hodiny přede mší svatou.

Prosíme, přihlašujte své děti na přípravu k prvnímu svatému přijímání. Zdá se, že okolnosti možná dovolí, aby se příprava konala.

Přihlašujte se na duchovní cvičení na Velehrad. Půjde-li to, budou se konat od 25. do 31. 7. 2021.

Také se přihlašujte na duchovní cvičení rodin ve Štítarech od 16. do 21. 8. 2021.

Od pátku 19. 2. se budou konat křížové cesty. Přihlašujte se na jejich čtení. Vzadu v kostele na vývěsce se během týdne objeví tabulka, do níž se budete moci zapsat. Zatím plánujeme konání vždy ve dnech pátek, středa, neděle. Kdyby se ukázalo, že obvyklým způsobem to nejde, budeme hledat jiná řešení.

Tištěné průvodce postní dobou letos nemáme. Zájemci nechť využijí aplikaci do mobilního telefonu, kterou pro ně připravilo Biskupství brněnské, podobně jako v minulých letech. Instalace je ke stažení pod názvem Malý průvodce postní dobou z obchodu Google Play, odkaz najdete i na webu Biskuství brněnského. V průvodci jsou duchovní texty na každý den, doporučujeme je využít.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer