Bílá sobota 14hod - co chceme říci/zazpívat/nakreslit Ježíši...?

Video-Výzva

Milí kamarádi, holky, kluci, prostě všichni,

brzy začne Svatý týden a budeme moct pozorovat úžasné věci, které pro nás Ježíš udělal. My jsme na naší pouti měli možnost stát vedle hřebu z Ježíšova Kříže a musím říct, byl to velký zážitek.

Jestli chcete, můžete si představit sami sebe, jak stojíte před oltářem ve vašem kostele před vámi stojí kříž, který máte rádi a také hřeb, který držel Ježíšovu ruku nebo nohu na kříži.

A jděte ve fantazii dále, představte si, že se vedle vás objeví Ježíš a usmívá se na vás.

Co byste mu chtěli říct?

Zkuste to co vás napadne a může to být cokoliv, poděkování, obrázek, písnička, cokoliv. Nahrát nebo naskenovat a poslat.

Těším se, co Vás napadne.

Vítány jsou i příspěvky dospělých, může to být i kratičká úvaha, myšlenka. Pokud to neumíte nahrát, můžete poslat jen text, který bychom my přečetli.
Příspěvky posílejte do pátku 2. 4. 2021, abychom je mohli v sobotu dopoledne sestříhat a dát na web. Soubory nahrávejte do google-adresáře: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1x-Moa2bmwwnMqyh1Hd7nLyJSadd964SL (je potřeba mít google účet)   Ale bude fajn, když zároveň inforumjete Lucii G. (gruzovalucie(zavináč)gmail.com) Pokud google účet nemáte, dá se video zaslat i např. přes https://www.uschovna.cz/

Všchny zaslané materiály budou zpracovány do videa a poskytnuty k shlédnutí na stránkách farnosti na Bílou sobotu ve 14:00.

Věříme, že se takto můžeme podpořit v sobotním rozjímání.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer